ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Altus AL 370 N Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 700 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1825 mm |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 6 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 366 kWh |
| Ses Seviyesi | 43 dB |
| Dondurma Kapasitesi | 6 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 406 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 313 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 93 lt |
| Buzmatik | Yok |