ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Altus AL 366 BE Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 700 mm |
| Derinlik | 725 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1850 mm |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 269 kWh |
| Diğer Özellikler | Değiştirilebilir Kapı Yönü Tatil Modu |
| Ağırlık | 76 kg |
| Enerji Etiketi | Altus AL 366 BE Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Dondurma Kapasitesi | 5.2 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 503 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 364 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 130 lt |
| Kullanım Kılavuzu | Altus AL 366 BE Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |