ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Altus AL 365 NE Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 700 mm |
| Derinlik | 655 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 1720 mm |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 275 kWh |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Diğer Özellikler | Değiştirilebilir Kapı Yönü Tatil Modu |
| Ağırlık | 60 kg |
| Dondurma Kapasitesi | 6 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 357 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 274 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 93 lt |
| Kullanım Kılavuzu | Altus AL 365 NE Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |