ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Altus AL 355 E Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 700 mm |
| Derinlik | 650 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1850 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 349 kWh |
| Ses Seviyesi | 38 dB |
| Diğer Özellikler | Değiştirilebilir Kapı Yönü Tatil Modu Buzluk |
| Dondurma Kapasitesi | 5 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 437 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 322 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 115 lt |
| Buzmatik | Yok |
| Toplam Brüt Hacim | 465 lt |