ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Altus AL 333 BE Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1740 mm |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 3 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 210 kWh |
| Diğer Özellikler | Değiştirilebilir Kapı Yönü |
| Ağırlık | 51 kg |
| Enerji Etiketi | Altus AL 333 BE Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Dondurma Kapasitesi | 3.5 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 316 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 245 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 71 lt |
| Buzmatik | Yok |
| Kullanım Kılavuzu | Altus AL 333 BE Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |