ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Aikon MBA45SC Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 430 mm |
| Derinlik | 470 mm |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 570 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Sadece Soğutucu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 2 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 2 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 240 kWh |
| Ses Seviyesi | 38 dB |
| Toplam Net Hacim | 42 lt |
| Buzmatik | Yok |
| Toplam Brüt Hacim | 45 lt |