ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Vestel
Vestel x Aslı Filinta BM 5001 Retro Kırmızı Çini Bulaşık Makinesi
Program Sayısı
5 program
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Paslanmaz İç Gövde Program Sonu Sesli Uyarı |
| Ağırlık | 43.1 kg |
| Kullanım Kılavuzu | Vestel x Aslı Filinta BM 5001 Retro Kırmızı Çini Bulaşık Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Genişlik | 598 mm |
| Derinlik | 598 mm |
| Renk | Mavi |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Ses Seviyesi | 49 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 94 kWh |
| Su Tüketimi | 9 lt |
| Program Sayısı | 5 program |
| Enerji Etiketi | Vestel x Aslı Filinta BM 5001 Retro Kırmızı Çini Bulaşık Makinesi Enerji Etiketi |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Programlar | Ekonomik Hızlı Yoğun |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Sepet Özellikleri | Fincan Rafları Katlanabilir Teller 3 Kademeli Yükseklik Ayarı |
| Cam Bardak Koruma | Var |
| Ön Yıkama | Var |
| Yıkama Erteleme | Var |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 261 kWh |
| Parlatıcı Göstergesi | Var |
| Tuz Göstergesi | Var |
| Yıllık Su Tüketimi | 2520 lt |
| Yarım Yük Yıkama | Var |
| Filtre Malzemesi | Metal |
| Üst Tablasız Yükseklik | 820 mm |