ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Vestel
Vestel BM 3121 Bulaşık Makinesi (Beyaz)
Program Sayısı
3 program
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Paslanmaz İç Gövde Program Sonu Sesli Uyarı |
| Kullanım Kılavuzu | Vestel BM 3121 Bulaşık Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Genişlik | 598 mm |
| Derinlik | 598 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Ses Seviyesi | 52 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 94 kWh |
| Su Tüketimi | 12 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Program Sayısı | 3 program |
| Enerji Etiketi | Vestel BM 3121 Bulaşık Makinesi Enerji Etiketi |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Programlar | Ekonomik Yoğun |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Ayarlanabilir Üst Sepet | Yüksüz Ayarlanabilir |
| Çatal Bıçak Sepeti | Var |
| 3. Sepet (Çatal Bıçak) | Yok |
| Sepet Özellikleri | Fincan Rafları |
| Cam Bardak Koruma | Var |
| Yıkama Erteleme | Var |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 261 kWh |
| Parlatıcı Göstergesi | Var |
| Tuz Göstergesi | Var |
| Yıllık Su Tüketimi | 3360 lt |
| Yarım Yük Yıkama | Var |
| Güç | 1900 W |
| Filtre Malzemesi | Metal |
| Multitablet Fonksiyonu | Var |
| Üst Tablasız Yükseklik | 820 mm |