ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Silverline D11042B03 Bulaşık Makinesi
Program Sayısı
6 program
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Enerji Tasarrufu Opsiyonu |
| Kullanım Kılavuzu | Silverline D11042B03 Bulaşık Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 550 mm |
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 820 mm |
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Program Sayısı | 6 program |
| Kapasite | 12 Kişi |
| Programlar | Ekonomik Hızlı Normal Yoğun |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Ön Yıkama | Var |
| Parlatıcı Göstergesi | Var |
| Tuz Göstergesi | Var |