ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Siemens SN615X01DT Bulaşık Makinesi
Program Sayısı
5 program
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 598 mm |
| Derinlik | 550 mm |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 815 mm |
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Ses Seviyesi | 48 dB |
| Program Sayısı | 5 program |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Parlatıcı Göstergesi | Var |
| Yarım Yük Yıkama | Var |