ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Siemens SN23EI62KT Bulaşık Makinesi
Program Sayısı
6 program
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Ekstra Durulama Wi-Fi Bağlantısı BLDC Motor teknolojisi Akıllı Dozaj Sistemi (DosageAssist) Tuş Kilidi Ekstra Sessiz MyFavourites Fonksiyonu |
| Ağırlık | 50 kg |
| Kullanım Kılavuzu | Siemens SN23EI62KT Bulaşık Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Renk | Inox |
| Yükseklik | 845 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | C |
| Ses Seviyesi | 48 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 74 kWh |
| Su Tüketimi | 9.5 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Program Sayısı | 6 program |
| Enerji Etiketi | Siemens SN23EI62KT Bulaşık Makinesi Enerji Etiketi |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Kurutma Sistemi | Doğal |
| Programlar | Ekonomik Hızlı Otomatik Yoğun |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Çatal Bıçak Sepeti | Var |
| 3. Sepet (Çatal Bıçak) | Yok |
| Sepet Özellikleri | Katlanabilir Teller VarioFlex Sepetler 3 Kademeli Yükseklik Ayarı |
| Cam Bardak Koruma | Var |
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Ön Yıkama | Var |
| Kazan Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Yıkama Erteleme | Var |
| Maksimum Erteleme | 24 saat |
| Multitablet Fonksiyonu | Var |