ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Siemens SE53IS60MT Bulaşık Makinesi
Programlar
Ekonomik Hassas (Cam) Otomatik Yoğun
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | BLDC Motor teknolojisi Akıllı Dozaj Sistemi (DosageAssist) |
| Ağırlık | 34.6 kg |
| Kullanım Kılavuzu | Siemens SE53IS60MT Bulaşık Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Genişlik | 598 mm |
| Derinlik | 573 mm |
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 815 mm |
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Ses Seviyesi | 46 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 94 kWh |
| Su Tüketimi | 9.5 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Kurutma Sistemi | Kendi Sıcaklığı İle |
| Programlar | Ekonomik Hassas (Cam) Otomatik Yoğun |
| Program Seçimi | Elektronik |
| 3. Sepet (Çatal Bıçak) | Var |
| Sepet Özellikleri | Katlanabilir Teller VarioFlex Sepetler 3 Kademeli Yükseklik Ayarı |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Ön Yıkama | Var |
| Kazan Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Yıkama Erteleme | Var |
| Maksimum Erteleme | 24 saat |
| Multitablet Fonksiyonu | Var |
| Yük Sensörü | Var |