ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung DW60M5062FW/TR Bulaşık Makinesi
Program Sayısı
6 program
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 50 kg |
| Genişlik | 598 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 845 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Ses Seviyesi | 46 dB |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Program Sayısı | 6 program |
| Kapasite | 14 Kişi |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Çatal Bıçak Sepeti | Yok |
| 3. Sepet (Çatal Bıçak) | Var |
| Sepet Özellikleri | Fincan Rafları Katlanabilir Teller |
| Ön Yıkama | Var |
| Yıkama Erteleme | Var |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 266 kWh |
| Yıllık Su Tüketimi | 2940 lt |
| Yarım Yük Yıkama | Var |
| Üst Tablasız Yükseklik | 815 mm |
| Yıkama Performansı | A |
| Kurutma Performansı | A |