ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung DW60M5050BB Bulaşık Makinesi
Program Sayısı
5 program
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 43 kg |
| Genişlik | 598 mm |
| Derinlik | 550 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 815 mm |
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Ses Seviyesi | 48 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 104 kWh |
| Su Tüketimi | 12 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Program Sayısı | 5 program |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Programlar | Ekonomik Hassas (Cam) Hızlı Normal Yoğun |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Çatal Bıçak Sepeti | Var |
| 3. Sepet (Çatal Bıçak) | Yok |
| Sepet Özellikleri | Bardak Rafı |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 295 kWh |
| Yıllık Su Tüketimi | 3360 lt |
| Yarım Yük Yıkama | Var |
| Üst Tablasız Yükseklik | 815 mm |
| Yıkama Performansı | A |
| Kurutma Performansı | A |