ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung DW60DG550FSRTR Bulaşık Makinesi
Program Sayısı
5 program
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Otomatik Kapı Açma Sızıntı Sensörü LED Ekran |
| Ağırlık | 46.5 kg |
| Kullanım Kılavuzu | Samsung DW60DG550FSRTR Bulaşık Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Genişlik | 598 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 845 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Ses Seviyesi | 46 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 84 kWh |
| Su Tüketimi | 11.6 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Program Sayısı | 5 program |
| Enerji Etiketi | Samsung DW60DG550FSRTR Bulaşık Makinesi Enerji Etiketi |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Programlar | Ekonomik Hassas (Cam) Hızlı Yoğun |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Çatal Bıçak Sepeti | Var |
| 3. Sepet (Çatal Bıçak) | Yok |
| Sepet Özellikleri | Bıçak Rafı Katlanabilir Tabak Rafı Katlanabilir Teller |
| Kazan Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Yıkama Erteleme | Var |
| Program Takip Göstergesi | Var |
| Yarım Yük Yıkama | Var |