ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Profilo BM6481MA Bulaşık Makinesi
Program Sayısı
6 program
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Ekstra Durulama ServoKilit BLDC Motor teknolojisi Akıllı Dozaj Sistemi (DosageAssist) Otomatik Kapanma Dönüşümlü Yıkama Yenileme Elektroniği Anti-fing |
| Ağırlık | 45.2 kg |
| Kullanım Kılavuzu | Profilo BM6481MA Bulaşık Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Renk | Inox |
| Yükseklik | 845 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Ses Seviyesi | 52 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 102 kWh |
| Su Tüketimi | 12 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Program Sayısı | 6 program |
| Kapasite | 12 Kişi |
| Kurutma Sistemi | Kendi Sıcaklığı İle |
| Programlar | Ekonomik Hassas (Cam) Hızlı Otomatik Yoğun |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Enerji Tüketimi | 1.02 kWh |
| Ayarlanabilir Üst Sepet | Yüklü Ayarlanabilir |
| Çatal Bıçak Sepeti | Var |
| 3. Sepet (Çatal Bıçak) | Yok |
| Sepet Özellikleri | Gümüş Renkli XXL Sepetler Katlanabilir Tabak Rafı VarioFlex Sepetler 3 Kademeli Yükseklik Ayarı |
| Cam Bardak Koruma | Var |
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Ön Yıkama | Var |
| Kazan Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Yıkama Erteleme | Var |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 290 kWh |
| Sıcaklık Sayısı | 5 |
| Parlatıcı Göstergesi | Var |
| Tuz Göstergesi | Var |
| Maksimum Erteleme | 24 saat |
| Yıllık Su Tüketimi | 3360 lt |
| Program Takip Göstergesi | Var |
| Multitablet Fonksiyonu | Var |
| Üst Tablasız Yükseklik | 815 mm |
| Bulanık Su Sensörü | Var |
| Yıkama Performansı | A |
| Kurutma Performansı | A |
| Yük Sensörü | Var |