ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Profilo BM6380MA Bulaşık Makinesi
Program Sayısı
6 program
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Ekstra Kurutma Akıllı Dozaj Sistemi (DosageAssist) |
| Ağırlık | 43.2 kg |
| Kullanım Kılavuzu | Profilo BM6380MA Bulaşık Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 845 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Ses Seviyesi | 48 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 84 kWh |
| Su Tüketimi | 9.5 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Program Sayısı | 6 program |
| Enerji Etiketi | Profilo BM6380MA Bulaşık Makinesi Enerji Etiketi |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Kurutma Sistemi | Kendi Sıcaklığı İle |
| Programlar | Ekonomik Hızlı Yoğun |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Enerji Tüketimi | 0.83 kWh |
| Çatal Bıçak Sepeti | Var |
| Sepet Özellikleri | 3 Kademeli Yükseklik Ayarı |
| Cam Bardak Koruma | Var |
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Ön Yıkama | Var |