ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Miele G 7131 SCi AD Bulaşık Makinesi
Program Sayısı
9 program
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Ekstra Kurutma Ekstra Durulama Wi-Fi Bağlantısı Baca Bağlantısız Turbo Termik Kurutma ComfortClose Ekstra Sessiz SensorDry |
| Ağırlık | 48.2 kg |
| Genişlik | 598 mm |
| Derinlik | 570 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 805 mm |
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Enerji Sınıfı (A-G) | B |
| Ses Seviyesi | 43 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 64 kWh |
| Su Tüketimi | 8.4 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Program Sayısı | 9 program |
| Enerji Etiketi | Miele G 7131 SCi AD Bulaşık Makinesi Enerji Etiketi |
| Kapasite | 14 Kişi |
| Program Seçimi | Elektronik |
| 3. Sepet (Çatal Bıçak) | Var |
| Sepet Özellikleri | Bardak Tutucu Fincan Rafları |
| Cam Bardak Koruma | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Yıkama Erteleme | Var |
| Maksimum Erteleme | 24 saat |
| Eko Program Süresi | 199 dk |