ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
LG DFC435FP Bulaşık Makinesi
Program Sayısı
10 program
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Ekstra Kurutma Wi-Fi Bağlantısı Otomatik Kapı Açma Buharlı Yıkama Enerji Tasarrufu Opsiyonu |
| Ağırlık | 51 kg |
| Kullanım Kılavuzu | LG DFC435FP Bulaşık Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | B |
| Ses Seviyesi | 43 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 65 kWh |
| Su Tüketimi | 9.5 lt |
| Program Sayısı | 10 program |
| Enerji Etiketi | LG DFC435FP Bulaşık Makinesi Enerji Etiketi |
| Kapasite | 14 Kişi |
| Programlar | Ekonomik Hassas (Cam) Hızlı Normal Otomatik Yoğun |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Çatal Bıçak Sepeti | Yok |
| 3. Sepet (Çatal Bıçak) | Var |
| Sepet Özellikleri | Ayarlanabilir Raflar |
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Yarım Yük Yıkama | Var |
| Güç | 1800 W |
| Bulanık Su Sensörü | Var |