ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Haier
Haier XF 5C7M0W-17 Bulaşık Makinesi (Beyaz)
Program Sayısı
8 program
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 43 kg |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | C |
| Ses Seviyesi | 47 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 75 kWh |
| Su Tüketimi | 9.5 lt |
| Program Sayısı | 8 program |
| Enerji Etiketi | Haier XF 5C7M0W-17 Bulaşık Makinesi Enerji Etiketi |
| Kapasite | 15 Kişi |
| Program Seçimi | Elektronik |