ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Haier
Haier XF 4A4M4PW Bulaşık Makinesi
Program Sayısı
10 program
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Wi-Fi Bağlantısı |
| Ağırlık | 43 kg |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Ses Seviyesi | 44 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 54 kWh |
| Su Tüketimi | 9.5 lt |
| Program Sayısı | 10 program |
| Enerji Etiketi | Haier XF 4A4M4PW Bulaşık Makinesi Enerji Etiketi |
| Kapasite | 14 Kişi |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Yarım Yük Yıkama | Var |