ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Electrolux
Electrolux ESF9500LOW Bulaşık Makinesi
Program Sayısı
6 program
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | BLDC Motor teknolojisi 10 Yıl Motor Garantisi |
| Kullanım Kılavuzu | Electrolux ESF9500LOW Bulaşık Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 625 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Ses Seviyesi | 44 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 95 kWh |
| Su Tüketimi | 10.5 lt |
| Program Sayısı | 6 program |
| Kapasite | 14 Kişi |
| Programlar | Ekonomik Hassas (Cam) Otomatik |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Enerji Tüketimi | 0.93 kWh |
| Ayarlanabilir Üst Sepet | Yüklü Ayarlanabilir |
| Çatal Bıçak Sepeti | Yok |
| 3. Sepet (Çatal Bıçak) | Var |
| Cam Bardak Koruma | Var |
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Ön Yıkama | Var |
| Kazan Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Yıkama Erteleme | Var |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 266 kWh |
| Sıcaklık Sayısı | 4 |
| Parlatıcı Göstergesi | Var |
| Tuz Göstergesi | Var |
| Maksimum Erteleme | 24 saat |
| Yıllık Su Tüketimi | 2940 lt |
| Filtre Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Bulanık Su Sensörü | Var |
| Yıkama Performansı | A |
| Kurutma Performansı | A |
| Yük Sensörü | Yok |