ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Electrolux
Electrolux EEM48300IX Bulaşık Makinesi
Program Sayısı
8 program
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | BLDC Motor teknolojisi Otomatik Kapanma Thermo Efficient Sistem 10 Yıl Motor Garantisi |
| Ağırlık | 40 kg |
| Kullanım Kılavuzu | Electrolux EEM48300IX Bulaşık Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Genişlik | 596 mm |
| Derinlik | 575 mm |
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 818 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Ses Seviyesi | 42 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 85 kWh |
| Su Tüketimi | 10.5 lt |
| Program Sayısı | 8 program |
| Kapasite | 14 Kişi |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Ayarlanabilir Üst Sepet | Yüklü Ayarlanabilir |
| 3. Sepet (Çatal Bıçak) | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Yıkama Erteleme | Var |
| Sıcaklık Sayısı | 4 |
| Parlatıcı Göstergesi | Var |
| Tuz Göstergesi | Var |
| Maksimum Erteleme | 24 saat |