ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Electrolux
Electrolux EEA17200L Bulaşık Makinesi
Program Sayısı
5 program
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | BLDC Motor teknolojisi Otomatik Kapanma Inverter Motor Thermo Efficient Sistem 10 Yıl Motor Garantisi |
| Ağırlık | 32 kg |
| Kullanım Kılavuzu | Electrolux EEA17200L Bulaşık Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Genişlik | 596 mm |
| Derinlik | 550 mm |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 818 mm |
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Ses Seviyesi | 49 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 94 kWh |
| Su Tüketimi | 9.9 lt |
| Program Sayısı | 5 program |
| Enerji Etiketi | Electrolux EEA17200L Bulaşık Makinesi Enerji Etiketi |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Ayarlanabilir Üst Sepet | Yüksüz Ayarlanabilir |
| Çatal Bıçak Sepeti | Var |
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Kazan Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Yıkama Erteleme | Var |
| Sıcaklık Sayısı | 3 |
| Parlatıcı Göstergesi | Var |
| Tuz Göstergesi | Var |
| Maksimum Erteleme | 3 saat |
| Filtre Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Üst Tablasız Yükseklik | 818 mm |