ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dijitsu
Dijitsu DSB 7001 Bulaşık Makinesi
Program Sayısı
7 program
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | LED Ekran 3 Kademeli Kendi Kendini Temizleyen Filtre Sistemi |
| Genişlik | 550 mm |
| Derinlik | 500 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 438 mm |
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Ses Seviyesi | 49 dB |
| Program Sayısı | 7 program |
| Kapasite | 6 Kişi |
| Programlar | Ekonomik Hassas (Cam) Normal Yoğun |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Cam Bardak Koruma | Var |
| Yıkama Erteleme | Var |
| Maksimum Erteleme | 24 saat |