ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Bosch
Bosch SMS6ECI83T Bulaşık Makinesi
Program Sayısı
8 program
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Home Connect |
| Ağırlık | 53.4 kg |
| Kullanım Kılavuzu | Bosch SMS6ECI83T Bulaşık Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 845 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Ses Seviyesi | 42 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 54 kWh |
| Su Tüketimi | 9 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Program Sayısı | 8 program |
| Enerji Etiketi | Bosch SMS6ECI83T Bulaşık Makinesi Enerji Etiketi |
| Kapasite | 14 Kişi |
| Kurutma Sistemi | Natural Dry |
| Programlar | Ekonomik Hassas (Cam) Hızlı Normal Otomatik Yoğun |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Çatal Bıçak Sepeti | Var |
| 3. Sepet (Çatal Bıçak) | Var |
| Sepet Özellikleri | 3 Kademeli Yükseklik Ayarı |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Ön Yıkama | Var |