ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Bosch
Bosch SMS4IMW60T Bulaşık Makinesi (Beyaz)
Program Sayısı
5 program
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Wi-Fi Bağlantısı Geri Emme Önleyici BLDC Motor teknolojisi Akıllı Dozaj Sistemi (DosageAssist) VarioSpeed |
| Ağırlık | 51 kg |
| Kullanım Kılavuzu | Bosch SMS4IMW60T Bulaşık Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 845 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Ses Seviyesi | 50 dB |
| Su Tüketimi | 9.5 lt |
| Program Sayısı | 5 program |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Programlar | Ekonomik Hızlı Otomatik Yoğun |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Enerji Tüketimi | 1.03 kWh |
| 3. Sepet (Çatal Bıçak) | Var |
| Sepet Özellikleri | VarioFlex Sepetler |
| Cam Bardak Koruma | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Kazan Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Yıkama Erteleme | Var |
| Maksimum Erteleme | 24 saat |
| Yarım Yük Yıkama | Var |
| Eko Program Süresi | 250 dk |
| Multitablet Fonksiyonu | Var |
| Yıkama Performansı | A |
| Kurutma Performansı | A |
| Yük Sensörü | Var |