ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Bosch
Bosch SGS4IMI60T Bulaşık Makinesi
Program Sayısı
6 program
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 49.7 kg |
| Kullanım Kılavuzu | Bosch SGS4IMI60T Bulaşık Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Renk | Inox |
| Yükseklik | 845 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Ses Seviyesi | 50 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 94 kWh |
| Su Tüketimi | 9.5 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Program Sayısı | 6 program |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Kurutma Sistemi | Kendi Sıcaklığı İle |
| Programlar | Ekonomik Normal Otomatik Yoğun |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Enerji Tüketimi | 0.93 kWh |
| Çatal Bıçak Sepeti | Yok |
| 3. Sepet (Çatal Bıçak) | Var |
| Sepet Özellikleri | 3 Kademeli Yükseklik Ayarı |
| Cam Bardak Koruma | Var |
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Sıcaklık Sayısı | 4 |
| Yarım Yük Yıkama | Var |
| Eko Program Süresi | 250 dk |