ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Beko
Beko BMA 6340 A Bulaşık Makinesi
Program Sayısı
6 program
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Paslanmaz İç Gövde Yüksek Bazaya Montaj (Maks.50 cm) |
| Ağırlık | 38 kg |
| Genişlik | 598 mm |
| Derinlik | 570 mm |
| Renk | Antrasit |
| Yükseklik | 818 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Ses Seviyesi | 48 dB |
| Su Tüketimi | 12.9 lt |
| Program Sayısı | 6 program |
| Kapasite | 14 Kişi |
| Kurutma Sistemi | Statik |
| Programlar | Ekonomik Hızlı Yoğun |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Ayarlanabilir Üst Sepet | Yüklü Ayarlanabilir |
| Çatal Bıçak Sepeti | Var |
| 3. Sepet (Çatal Bıçak) | Yok |
| Sepet Özellikleri | Fincan Rafları Katlanabilir Teller |
| Cam Bardak Koruma | Var |
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Ön Yıkama | Var |
| Yıkama Erteleme | Var |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 266 kWh |
| Sıcaklık Sayısı | 5 |
| Parlatıcı Göstergesi | Var |
| Tuz Göstergesi | Var |
| Maksimum Erteleme | 24 saat |
| Yıllık Su Tüketimi | 3612 lt |
| Program Takip Göstergesi | Var |
| Yarım Yük Yıkama | Var |
| Filtre Malzemesi | Kısmi Metal |
| Multitablet Fonksiyonu | Var |
| Bulanık Su Sensörü | Var |
| Yıkama Performansı | A |
| Kurutma Performansı | A |