ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Beko
Beko BM 6047 Bulaşık Makinesi (Beyaz)
Program Sayısı
6 program
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Ekstra Kurutma Otomatik Kapı Açma Inverter Motor Yoğun Bölge Ekstra Hızlı Fonksiyonu |
| Ağırlık | 47.5 kg |
| Genişlik | 598 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | C |
| Ses Seviyesi | 44 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 75 kWh |
| Su Tüketimi | 9.5 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Program Sayısı | 6 program |
| Kapasite | 14 Kişi |
| Kurutma Sistemi | Statik |
| Programlar | Ekonomik Hassas (Cam) Hızlı Otomatik Yoğun |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Ayarlanabilir Üst Sepet | Yüklü Ayarlanabilir |
| 3. Sepet (Çatal Bıçak) | Yok |
| Sepet Özellikleri | Fincan Rafları Katlanabilir Teller 3 Kademeli Yükseklik Ayarı |
| Cam Bardak Koruma | Var |
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Yıkama Erteleme | Var |
| Sıcaklık Sayısı | 5 |
| Parlatıcı Göstergesi | Var |
| Tuz Göstergesi | Var |
| Maksimum Erteleme | 24 saat |
| Yarım Yük Yıkama | Var |
| Güç | 2100 W |
| Eko Program Süresi | 224 dk |
| Filtre Malzemesi | Kısmi Metal |
| Bulanık Su Sensörü | Var |