ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Arçelik
Arçelik ABM 160 I Bulaşık Makinesi
Program Sayısı
6 program
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Paslanmaz İç Gövde Ekstra Kurutma Otomatik Kapı Açma |
| Ağırlık | 38.2 kg |
| Kullanım Kılavuzu | Arçelik ABM 160 I Bulaşık Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Genişlik | 598 mm |
| Derinlik | 570 mm |
| Renk | Inox |
| Yükseklik | 818 mm |
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Ses Seviyesi | 48 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 85 kWh |
| Su Tüketimi | 11.5 lt |
| Program Sayısı | 6 program |
| Kapasite | 14 Kişi |
| Kurutma Sistemi | Statik |
| Programlar | Ekonomik Hassas (Cam) Hızlı Otomatik Yoğun |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Çatal Bıçak Sepeti | Var |
| Sepet Özellikleri | Fincan Rafları Katlanabilir Teller |
| Cam Bardak Koruma | Var |
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Yıkama Erteleme | Var |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 237 kWh |
| Sıcaklık Sayısı | 5 |
| Parlatıcı Göstergesi | Var |
| Tuz Göstergesi | Var |
| Maksimum Erteleme | 24 saat |
| Yıllık Su Tüketimi | 3220 lt |
| Program Takip Göstergesi | Var |
| Yarım Yük Yıkama | Var |
| Güç | 2100 W |
| Eko Program Süresi | 190 dk |
| Filtre Malzemesi | Kısmi Metal |
| Bulanık Su Sensörü | Var |