ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Arçelik
Arçelik 6667 WF I Bulaşık Makinesi
Program Sayısı
6 program
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Paslanmaz İç Gövde Ekstra Kurutma Wi-Fi Bağlantısı Otomatik Kapı Açma Yoğun Bölge Ekstra Hızlı Fonksiyonu Ekstra Sessiz |
| Ağırlık | 49.9 kg |
| Genişlik | 598 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Renk | Inox |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Ses Seviyesi | 42 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 55 kWh |
| Su Tüketimi | 9.9 lt |
| Program Sayısı | 6 program |
| Enerji Etiketi | Arçelik 6667 WF I Bulaşık Makinesi Enerji Etiketi |
| Kapasite | 15 Kişi |
| Programlar | Ekonomik Hassas (Cam) Hızlı Normal Otomatik Yoğun |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Çatal Bıçak Sepeti | Var |
| 3. Sepet (Çatal Bıçak) | Var |
| Sepet Özellikleri | Fincan Rafları Katlanabilir Teller 3 Kademeli Yükseklik Ayarı |
| Cam Bardak Koruma | Var |
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Yıkama Erteleme | Var |
| Sıcaklık Sayısı | 5 |
| Parlatıcı Göstergesi | Var |
| Tuz Göstergesi | Var |
| Maksimum Erteleme | 24 saat |
| Yarım Yük Yıkama | Var |
| Güç | 2100 W |
| Eko Program Süresi | 275 dk |
| Üst Tablasız Yükseklik | 820 mm |
| Bulanık Su Sensörü | Var |