ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Arçelik
Arçelik 6444 WF Bulaşık Makinesi
Program Sayısı
4 program
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Paslanmaz İç Gövde Ekstra Kurutma Hijyenmax LED Ekran |
| Ağırlık | 42.3 kg |
| Kullanım Kılavuzu | Arçelik 6444 WF Bulaşık Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Genişlik | 598 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Ses Seviyesi | 47 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 84 kWh |
| Su Tüketimi | 12.9 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Program Sayısı | 4 program |
| Enerji Etiketi | Arçelik 6444 WF Bulaşık Makinesi Enerji Etiketi |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Enerji Tüketimi | 0.83 kWh |
| Çatal Bıçak Sepeti | Yok |
| 3. Sepet (Çatal Bıçak) | Var |
| Sepet Özellikleri | Fincan Rafları Katlanabilir Teller |
| Cam Bardak Koruma | Var |
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Yıkama Erteleme | Var |
| Sıcaklık Sayısı | 4 |
| Parlatıcı Göstergesi | Var |
| Tuz Göstergesi | Var |
| Yarım Yük Yıkama | Var |
| Güç | 2100 W |