ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Arçelik
Arçelik 6144 Bulaşık Makinesi (Beyaz)
Program Sayısı
4 program
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Paslanmaz İç Gövde Ekstra Kurutma Su Sertlik Ayarı Hijyenmax Makine Yıkama |
| Ağırlık | 43.1 kg |
| Genişlik | 598 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Ses Seviyesi | 48 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 95 kWh |
| Su Tüketimi | 12.9 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Program Sayısı | 4 program |
| Kapasite | 14 Kişi |
| Kurutma Sistemi | Statik |
| Programlar | Ekonomik Hızlı Yoğun |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Enerji Tüketimi | 0.95 kWh |
| Ayarlanabilir Üst Sepet | Yüklü Ayarlanabilir |
| Çatal Bıçak Sepeti | Var |
| 3. Sepet (Çatal Bıçak) | Yok |
| Sepet Özellikleri | Fincan Rafları Katlanabilir Teller 3 Kademeli Yükseklik Ayarı |
| Cam Bardak Koruma | Var |
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Kazan Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Yıkama Erteleme | Var |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 266 kWh |
| Sıcaklık Sayısı | 4 |
| Parlatıcı Göstergesi | Var |
| Tuz Göstergesi | Var |
| Maksimum Erteleme | 24 saat |
| Yıllık Su Tüketimi | 3612 lt |
| Program Takip Göstergesi | Var |
| Yarım Yük Yıkama | Var |
| Güç | 2100 W |
| Eko Program Süresi | 205 dk |
| Filtre Malzemesi | Kısmi Metal |
| Multitablet Fonksiyonu | Var |
| Yük Sensörü | Var |