ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ultrahuman Ring Air
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bluetooth | Var |
| Renk Seçenekleri | Siyah Gümüş Altın |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Sensörler | Hareket Sensörü Optik Biyosensör Vücut Sıcaklığı Sensörü |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Şarj Süresi | 180 dk |
| Bluetooth Sürümü | 5.0 |
| Çerçeve Malzemesi | Titanyum |
| Yapay Zeka (AI) Desteği | Yok |
| Sağlık Takibi | Var |
| Sağlık Özellikleri | Kalp Ritmi Takibi Kandaki Oksijen Takibi Uyku Takibi Kalori Takibi Vücut Sıcaklığı Takibi Kadın Sağlığı Takibi Uyku Koçu Stres Takibi |
| Spor Aktivite Takibi | Var |
| Spor Özellikleri | Adım Sayar Mesafe Ölçümü Kişisel Gelişim Koçu VO2 Max Ölçümü |
| Kullanım Süresi (Azami) | 6 gün |
| Suya Dayanıklılık Özelliği | 10 ATM |
| Kalınlık (Asgari) | 2.45 mm |
| Şarj Tipi | Şarj Standı |
| Pil Kapasitesi (Azami) | 24 mAh |
| Ağırlık (Asgari) | 2.4 g |
| Diğer Özellikler | Yüzüğümü Bul |