ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung Galaxy Ring (SM-Q50)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bluetooth | Var |
| Renk Seçenekleri | Siyah Gümüş Altın |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Sensörler | Hareket Sensörü Optik Biyosensör Vücut Sıcaklığı Sensörü |
| Uyumluluk | Android |
| Bluetooth Sürümü | 5.4 |
| Çerçeve Malzemesi | Titanyum |
| Yapay Zeka (AI) Desteği | Var |
| Sağlık Takibi | Var |
| Sağlık Özellikleri | Kalp Ritmi Takibi Uyku Takibi Kalori Takibi Vücut Sıcaklığı Takibi Kadın Sağlığı Takibi Uyku Koçu Enerji Skoru |
| Spor Aktivite Takibi | Var |
| Spor Özellikleri | Adım Sayar Mesafe Ölçümü Kişisel Gelişim Koçu |
| Kullanım Süresi (Azami) | 7 gün |
| Suya Dayanıklılık Özelliği | IPX8 10 ATM |
| Kalınlık (Asgari) | 2.6 mm |
| Şarj Tipi | Şarj Kutusu |
| Pil Kapasitesi (Azami) | 22.5 mAh |
| Ağırlık (Asgari) | 2.3 g |
| Diğer Özellikler | Telefon Kontrolü |
| Toza Dayanıklılık Özelliği | IP6X |
| Şarj Kutusu Özellikleri | Kablosuz Şarj Desteği Pil Durumu Işığı USB Type-C Giriş |
| İşletim Sistemi | Zephyr RTOS |
| Cihaz Serisi | Samsung Galaxy Ring |
| Depolama | 8 MB |