ÜRÜN
PUANI
PUANI
48
ZTE Nubia Red Magic 3s
Ekran Boyutu
6.65 İnç
Batarya Kapasitesi
5000 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.79
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Gri Kırmızı Mor |
| Ekran Boyutu | 6.65 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2340 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 387 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 90 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 19.5:9 |
| Ekran Alanı | 108.56 cm² |
| Ekran Özellikleri | HDR Çizilmeye Dirençli Cam Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Çerçevesiz Tasarım Eğimli Ekran (2.5D) 100% NTSC 100.000:1 Kontrast Oranı (Dinamik) 430 cd/m² (nit) Parlaklık |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Ekran/Gövde Oranı | 80.54 % |
| Batarya Kapasitesi | 5000 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 27 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Qualcomm Quick Charge 4.0 USB PD (Power Delivery) Hızlı Şarj (27W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 48 MP |
| Kamera Özellikleri | Sony Exmor Sensör (IMX586) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) HDR Time-Lapse Fotoğraf (Düşük Perde Hızı) Otomatik Odaklama Gülümseme yakalama Hızlı Odaklama (0.1 sn) Perde hızı (Shutter Speed): 17 sn Zamanlayıcı 0.8μm (1.6μm) Piksel |
| Flaş | 2 LED Çift Tonlu |
| Diyafram Açıklığı | F1.79 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/2 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| Video FPS Değeri | 15 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | HDR HDR10 Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 2160p @ 30fps 2160p @ 60fps 4320p @ 15fps |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.0 |
| Ön Kamera Özellikleri | Yapay Zeka (AI) İyileştirme 2.0µm Piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 855+ (SM8150-AC) |
| CPU Frekansı | 2.96 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 2.96 GHz ARM Cortex-A76 (Kryo 485) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.42 GHZ ARM Cortex-A76 (Kryo 485) |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 640 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 7 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| RAM Tipi | LPDDR4X |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.0 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 8/12GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 128/256GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 171.7 mm |
| En | 78.5 mm |
| Kalınlık | 9.65 mm |
| Ağırlık | 215 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Yok |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0 (Pie) |
| Kullanıcı Arayüzü | Redmagic OS |
| Lansman Arayüz Versiyonu | Redmagic OS 2.1 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Kızılötesi | Yok |
| Navigasyon Özellikleri | GPS |
| Ses Çıkışı | 3.5 mm |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX5 |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP5X |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü Sensor Hub |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Dahili Likit Soğutma Sistemi DTS 7.1 DTS:X Ultra Gürültü Önleyici 3 Mikrofon Hava Soğutma (Centrifugal Fan) Kapasitif Kısayol Oyun Tuşları RGB LED Arka Aydınlatma Smart PA (Power Amplifier) |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| Duyurulma Tarihi | 2019, Eylül |
| Seri | ZTE Nubia |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| GPU Frekansı | 672 MHz |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Arka Kapakta |
| USB Versiyonu | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass |
| Bildirim Işığı (LED) | Var |
| Alt Seri | ZTE Nubia Red Magic |
| LED Özelliği | 2 Renkli Bildirimler |
| Kalınlık (En İnce Noktada) | 6.6 mm |
| Kullanım Amacı | Oyun |