ÜRÜN
PUANI
PUANI
47
Xiaomi
Xiaomi Redmi K30 5G (256 GB)
Ekran Boyutu
6.67 İnç
Batarya Kapasitesi
4500 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.89
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz Mavi Kırmızı Mor |
| Ekran Boyutu | 6.67 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2400 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 395 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| Ekran Alanı | 106.81 cm² |
| Ekran Özellikleri | HDR Çizilmeye Dirençli Cam HDR10 Multi Touch Çerçevesiz Tasarım Ekran İçinde Ön Kamera |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Ekran/Gövde Oranı | 84.36 % |
| Batarya Kapasitesi | 4500 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 30 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (30W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 64 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Yok |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Panorama RAW Kayıt Yapabilme Otomatik Odaklama Contrast Detection Auto-Focus (CDAF) Makro (Macro) Çekim (2 cm) Sony Exmor Sensör (IMX686) 0.8μm (1.6μm) Piksel 79° Açılı |
| Flaş | LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.89 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.7 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 2160p @ 30fps |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 120fps 720p @ 240fps 720p @ 960fps 1080p @ 120fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Ekstra Geniş Açı (120°) 1/4 Sensör Boyutu 1.12μm Piksel |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 20 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Sensör Boyutu | 1/3.4 İnç |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu Yapay Zeka (AI) Destekli Portre Modu Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Yapay Zeka (AI) İyileştirme Panorama Selfi 0.8μm Piksel 78° Açılı |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 765G (SM7250-AB) |
| CPU Frekansı | 2.4 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 2.4 GHz Kryo 475 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 1x 2.2 GHz |
| 2. Yardımcı İşlemci | 6x 1.8 GHz |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 620 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 7 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| RAM Tipi | LPDDR4X |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 2.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 6/8GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 64/128/256GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 165.3 mm |
| En | 76.6 mm |
| Kalınlık | 8.79 mm |
| Ağırlık | 208 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10 (Q) |
| Kullanıcı Arayüzü | MI UI |
| Lansman Arayüz Versiyonu | MIUI 11 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi Display Wi-Fi Direct Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| Kızılötesi | Var |
| Navigasyon Özellikleri | GPS A-GPS BDS GLONASS Galileo Dual-Frequency GPS GPS (L1 + L5) Galileo (E1 + E5a) QZSS (L1 + L5) BeiDou (B1I + B2a) |
| Ses Çıkışı | 3.5 mm |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | Sadece Sıçramalara Karşı (P2i) |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Dahili Likit Soğutma Sistemi Gürültü Önleyici 2 Mikrofon Hi-Res Audio Sertifikası Karanlık Mod (Dark Mode) Smart PA (Power Amplifier) Xiaomi Game Turbo |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| Duyurulma Tarihi | 2019, Aralık |
| Seri | Xiaomi Redmi K30 |
| Batarya Teknolojisi | Li-ion Polymer (Li-Po) |
| GPU Frekansı | 625 MHz |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Yan Tarafta |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass 5 |
| Radyo | Var |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Çift Hat Özelliği | 2. SIM Hafıza Kartı Yuvasında |
| Şarj Süresi (Üretici Verisi) | 57 Dakika |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.4 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Makro (Macro) Çekim Otomatik Odaklama 1/5 Sensör Boyutu 1.75μm Piksel |
| 4. Arka Kamera | Var |
| 4. Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| 4. Arka Kamera Diyafram | F2.4 |
| 4. Arka Kamera Özellikleri | Derinlik Algısı (Bokeh) 1/5 Sensör Boyutu 1.75 µm Piksel |
| RAM Kanalları | Çift Kanal |
| İkinci Ön Kamera | Var |
| İkinci Ön Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| İkinci Ön Kamera Özellikleri | Derinlik Algısı (Bokeh) 1.75μm Piksel |