ÜRÜN
PUANI
PUANI
56
Xiaomi
Xiaomi Mi Mix Alpha
Ekran Boyutu
7.92 İnç
Batarya Kapasitesi
4050 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.69
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ekran Boyutu | 7.92 İnç |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 2088x2250 (QHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | QHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 388 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ekran Alanı | 201.66 cm² |
| Ekran Özellikleri | Çentiksiz Tam Ekran Tasarım Flexible OLED Çerçevesiz Tasarım |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Ekran/Gövde Oranı | 180.78 % |
| Batarya Kapasitesi | 4050 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 40 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (40W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 108 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Safir Kristal Objektif Kapağı HDR Lazer Otomatik Odaklama (Laser Auto Focus-LDAF) Otomatik Odaklama Makro (Macro) Çekim (1.5 cm) Samsung ISOCELL Bright HMX 0.8μm (1.6μm) Piksel 7 Elementli Lens |
| Flaş | 2 LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.69 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.33 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 20 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Ekstra Geniş Açı (117°) Sony Exmor RS Sensör (IMX350) 1.0 µm Piksel 1/2.8 |
| Ön Kamera Özellikleri | Arka Kamera Ortak Kullanım |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 855+ (SM8150-AC) |
| CPU Frekansı | 2.96 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 2.96 GHz ARM Cortex-A76 (Kryo 485) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.42 GHZ ARM Cortex-A76 (Kryo 485) |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 640 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 7 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| RAM Tipi | LPDDR4X |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.0 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Boy | 154.38 mm |
| En | 72.3 mm |
| Kalınlık | 10.4 mm |
| Ağırlık | 241 Gram |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Seramik + Cam |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Titanyum Alaşım |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10 (Q) |
| Kullanıcı Arayüzü | MI UI |
| Lansman Arayüz Versiyonu | MIUI Alpha |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi Display 2X MIMO MU-MIMO MIMO Wi-Fi Direct Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Bluetooth Özellikleri | TrueWireless Stereo Plus |
| Navigasyon Özellikleri | GPS |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Pusula Ortam Işığı Sensörü Hall Sensörü Ultrasonik Yakınlık Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| Duyurulma Tarihi | 2019, Eylül |
| Seri | Xiaomi Mi MIX |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion (Li-Ion) |
| GPU Frekansı | 672 MHz |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| 2G Frekansları | 850 MHz 900 MHz 1800 MHz 1900 MHz |
| 3G Frekansları | 850 (band 5) MHz 900 (band 8) MHz 1900 (band 2) MHz 2100 (band 1) MHz |
| 4G Frekansları | 850 (band 5) MHz 900 (band 8) MHz 1700/2100 (band 4) MHz 1800 (band 3) MHz 1900 (band 2) MHz 2100 (band 1) MHz 2600 (band 7) MHz |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 12 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.0 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Telephoto Otomatik Odaklama Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Phase Detect Auto-Focus - PDAF (Dual Pixel) Optik Zoom (2x) Samsung S5K2L7 Sensör 1/2.55 Sensör Boyutu 1.4 µm Piksel 6 Elementli Lens |
| RAM Kanalları | Çift Kanal |
| OIS Özelliği | Optik Görüntü Sabitleyici (4 Eksenli) |