ÜRÜN
PUANI
PUANI
56
Vivo X70 Pro+
Ekran Boyutu
6.78 İnç
Batarya Kapasitesi
4500 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.57
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Mavi Turuncu |
| Ekran Boyutu | 6.78 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1440x3200 (QHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | QHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 517 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| Ekran Alanı | 110.73 cm² |
| Ekran Özellikleri | Low-Temperature Polycrystalline Oxide (LTPO) HDR HDR10+ HDR10 Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Çerçevesiz Tasarım Eğimli Ekran (3D) Ekran İçinde Ön Kamera 1.400.000:1 Kontrast Oranı 8.000.000:1 Kontrast Oranı 10bit Renk Derinliği 103% NTSC 300 Hz Dokunma Tep |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Batarya Kapasitesi | 4500 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 55 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (55W) |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Zeiss Tessar T* Kaplama Carl Zeiss Mercek HDR Perde Hızı (Shutter Speed) Kontrolü Lazer Otomatik Odaklama (Laser Auto Focus-LDAF) Panorama Otomatik Odaklama Samsung ISOCELL GN1 Sensör Zamanlayıcı |
| Flaş | 3 LED Çift Tonlu |
| Diyafram Açıklığı | F1.57 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.3 İnç |
| Video Kayıt Özellikleri | Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 48 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Otomatik Odaklama Ekstra Geniş Açı (114°) Sony Exmor Sensör (IMX598) |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.45 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu HDR |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 888+ (SM8350) |
| CPU Frekansı | 3.0 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.0 GHz ARM Cortex-X1 (Kryo 680) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.42 GHz ARM Cortex-A78 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 660 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 5 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5 |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.1 |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 8/12GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 256/512GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 164.54 mm |
| En | 75.21 mm |
| Kalınlık | 8.89 mm |
| Ağırlık | 209 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 (R) |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) 2X MIMO MU-MIMO MIMO Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC aptX AptX Adaptive aptX HD LDAC SBC |
| Kızılötesi | Var |
| Navigasyon Özellikleri | GPS BDS GLONASS Galileo QZSS |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX8 |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP6X |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Hi-Res Audio Sertifikası Hızlı Kablosuz Şarj Etme (10W) Kablosuz Şarj ile Başka Cihazları Şarj Edebilme Sanal RAM Artırma (4GB) USB OTG ile Başka cihazları Şarj Edebilme Yüksek Kaliteli (Hi-Fi) Ses Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Duyurulma Tarihi | 2021, Eylül |
| Seri | Vivo X |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| GPU Frekansı | 840 MHz |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| DxOMark Camera v4 | 135 Puan |
| DxOMark Camera v5 | 134 Puan |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F3.4 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Periscope Zoom Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) Otomatik Odaklama Optik Zoom (5x) 50mm 60x Dijital Zoom |
| Kablosuz Şarj Özellikleri | Kablosuz Hızlı Şarj Kablosuz Hızlı Şarj (50W) |
| 4. Arka Kamera | Var |
| 4. Arka Kamera Çözünürlüğü | 12 MP |
| 4. Arka Kamera Diyafram | F1.6 |
| 4. Arka Kamera Özellikleri | Derinlik Algısı (Bokeh) Optik Görüntü Sabitleme (OIS) Otomatik Odaklama (AF) Sony Exmor Sensör (IMX663) 50mm |