ÜRÜN
PUANI
PUANI
55
Vivo X70 Pro
Ekran Boyutu
6.56 İnç
Batarya Kapasitesi
4450 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.75
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Mavi/Açık Mavi |
| Ekran Boyutu | 6.56 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2376 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 398 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 19.8:9 |
| Ekran Alanı | 104.29 cm² |
| Ekran Özellikleri | HDR HDR10+ HDR10 Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Çerçevesiz Tasarım Ekran İçinde Ön Kamera 6.000.000:1 Kontrast Oranı |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Batarya Kapasitesi | 4450 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 44 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (44W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Carl Zeiss Mercek Panorama Otomatik Odaklama Sony Exmor Sensör (IMX766) Zamanlayıcı 7 Elementli Lens |
| Flaş | 3 LED Çift Tonlu |
| Diyafram Açıklığı | F1.75 |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 12 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Otomatik Odaklama Ekstra Geniş Açı (116°) |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.45 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Dimensity 1200 (MT6893) |
| CPU Frekansı | 3.0 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.0 GHz ARM Cortex-A78 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.6 GHz ARM Cortex-A78 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 2.00 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G77 MC9 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| RAM Tipi | LPDDR4X |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.1 |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 8/12GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 128/256/512GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 158.3 mm |
| En | 73.21 mm |
| Kalınlık | 7.99 mm |
| Ağırlık | 185 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 (R) |
| Kullanıcı Arayüzü | FunTouch OS |
| Lansman Arayüz Versiyonu | Funtouch OS 12 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi Display MU-MIMO MIMO Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Kızılötesi | Var |
| Navigasyon Özellikleri | GPS BDS GLONASS Galileo QZSS |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Hi-Res Audio Sertifikası Sanal RAM Artırma (4GB) USB OTG ile Başka cihazları Şarj Edebilme Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Duyurulma Tarihi | 2021, Eylül |
| Seri | Vivo X |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| GPU Frekansı | 886 MHz |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| DxOMark Camera v4 | 131 Puan |
| DxOMark Camera v5 | 126 Puan |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F3.4 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Periscope Zoom Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) Otomatik Odaklama Hibrit Zoom (5x) Optik Zoom (5x) |
| Diğer Chipset Seçenekleri | Samsung Exynos 1080 |
| 4. Arka Kamera | Var |
| 4. Arka Kamera Çözünürlüğü | 12 MP |
| 4. Arka Kamera Diyafram | F1.98 |
| 4. Arka Kamera Özellikleri | Derinlik Algısı (Bokeh) Otomatik Odaklama (AF) Sony Exmor Sensör (IMX663) 1.22µm Piksel 50mm |
| OIS Özelliği | Gimbal OIS |