ÜRÜN
PUANI
PUANI
49
Vivo X60 Pro+
Ekran Boyutu
6.56 İnç
Batarya Kapasitesi
4200 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.57
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Mavi Turuncu |
| Ekran Boyutu | 6.56 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2376 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 398 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 19.8:9 |
| Ekran Alanı | 103.99 cm² |
| Ekran Özellikleri | HDR HDR10+ HDR10 Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Çerçevesiz Tasarım Eğimli Ekran (3D) Ekran İçinde Ön Kamera 6.000.000:1 Kontrast Oranı 240 Hz Screen Touch Response |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Ekran/Gövde Oranı | 89.39 % |
| Batarya Kapasitesi | 4200 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 55 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (55W) |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Multi-Spectrum Colour Temperature Sensor Portre Modu (Bokeh) Carl Zeiss Mercek HDR Lazer Otomatik Odaklama (Laser Auto Focus-LDAF) Panorama Otomatik Odaklama Samsung ISOCELL GN1 Sensör |
| Flaş | 3 LED Çift Tonlu |
| Diyafram Açıklığı | F1.57 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.3 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| Video Kayıt Özellikleri | HDR10 HDR10+ Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 48 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Otomatik Odaklama Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Ekstra Geniş Açı (114°) Sony Exmor Sensör (IMX598) 14mm |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.45 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu Panorama Selfi |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 888 (SM8350) |
| CPU Frekansı | 2.84 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 2.84 GHz ARM Cortex-X1 (Kryo 680) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.42 GHz ARM Cortex-A78 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 660 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 5 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5 |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 8/12GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 128/256GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 158.59 mm |
| En | 73.35 mm |
| Kalınlık | 9.1 mm |
| Ağırlık | 190.6 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 (R) |
| Kullanıcı Arayüzü | OriginOS |
| Lansman Arayüz Versiyonu | OriginOS 1.0 |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC aptX aptX HD LDAC SBC |
| Navigasyon Özellikleri | GPS BDS GLONASS Galileo NavIC |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | cirrus Logic CS43131 Ses Çipi USB OTG ile Başka cihazları Şarj Edebilme Yüksek Kalite (Hi-Fi) Ses 384 kHz/32 bit Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Duyurulma Tarihi | 2021, Ocak |
| Seri | Vivo X |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| GPU Frekansı | 840 MHz |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| DxOMark Camera v4 | 128 Puan |
| DxOMark Camera v5 | 126 Puan |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F3.4 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Periscope Zoom Telephoto Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) Otomatik Odaklama Optik Zoom (5x) 60x Dijital Zoom 125mm |
| 4. Arka Kamera | Var |
| 4. Arka Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| 4. Arka Kamera Diyafram | F2.08 |
| 4. Arka Kamera Özellikleri | Derinlik Algısı (Bokeh) Otomatik Odaklama (AF) 50mm |
| RAM Kanalları | Dört Kanal |