ÜRÜN
PUANI
PUANI
48
Vivo X50 Pro+
Ekran Boyutu
6.56 İnç
Batarya Kapasitesi
4350 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.85
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Gri Turuncu |
| Ekran Boyutu | 6.56 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2376 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 398 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 19.8:9 |
| Ekran Alanı | 104.19 cm² |
| Ekran Özellikleri | HDR HDR10+ HDR10 Multi Touch DCI-P3 Renk Uzayı Çerçevesiz Tasarım Sürekli Açık Ekran (Always-on Display) Eğimli Ekran (3D) Ekran İçinde Ön Kamera 6.000.000:1 Kontrast Oranı 240 Hz Screen Touch Response 1300 cd/m² (nit) Parlaklık (Maks.) |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Ekran/Gövde Oranı | 90.32 % |
| Batarya Kapasitesi | 4350 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 44 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Vivo Super FlashCharge (44W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Multi-Spectrum Colour Temperature Sensor Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Phase Detect Auto-Focus - PDAF (Dual Pixel) HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Lazer Otomatik Odaklama (Laser Auto Focus-LDAF) Panorama Otomatik Odaklama Makro (Ma |
| Flaş | 3 LED Çift Tonlu |
| Diyafram Açıklığı | F1.85 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.3 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 2160p @ 30fps 2160p @ 60fps 4320p @ 30fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 13 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Makro (Macro) Çekim Ekstra Geniş Açı (120°) 16mm |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.45 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu HDR |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 865 (SM8250) |
| CPU Frekansı | 2.84 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 2.84 GHz ARM Cortex-A77 (Kryo 585) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.4 GHz ARM Cortex-A77 (Kryo 585) |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 650 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 7 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5 |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 8/12GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 128/256GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 158.5 mm |
| En | 73 mm |
| Kalınlık | 8.83 mm |
| Ağırlık | 192.2 Gram |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Cam |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Alüminyum |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10 (Q) |
| Kullanıcı Arayüzü | FunTouch OS |
| Lansman Arayüz Versiyonu | FunTouch OS 10.5 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) MIMO Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| Kızılötesi | Yok |
| Navigasyon Özellikleri | GPS BDS GLONASS Galileo |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | cirrus Logic CS43131 Ses Çipi Ekran Yansıtma (Screen Mirroring) Hi-Res Audio Sertifikası Karanlık Mod (Dark Mode) USB OTG ile Başka cihazları Şarj Edebilme Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Duyurulma Tarihi | 2020, Haziran |
| Seri | Vivo X |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| GPU Frekansı | 587 MHz |
| Hoparlör Özellikleri | Mono |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Odak Uzaklığı | 24 mm |
| Radyo | Yok |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| DxOMark Camera v3 | 127 Puan |
| DxOMark Camera v4 | 131 Puan |
| DxOMark Camera v5 | 125 Puan |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 13 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F3.0 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Periscope Zoom Telephoto Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) Optik Zoom (5x) 60x Dijital Zoom 124mm |
| Diğer Adları | Vivo X51 5G |
| 4. Arka Kamera | Var |
| 4. Arka Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| 4. Arka Kamera Diyafram | F2.08 |
| 4. Arka Kamera Özellikleri | Optik Zoom (2x) Telephoto 50mm |