ÜRÜN
PUANI
PUANI
57
Vivo X Fold2
Ekran Boyutu
6.53 İnç
Batarya Kapasitesi
4800 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.75
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Mavi Kırmızı |
| Ekran Boyutu | 6.53 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2520 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 420 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 21:9 |
| Ekran Alanı | 99.36 cm² |
| Ekran Özellikleri | Katlanabilir (Foldable) Dolby Vision HDR HDR10+ HDR10 Multi Touch Sürekli Açık Ekran (Always-on Display) Ekran İçinde Ön Kamera 8.000.000:1 Kontrast Oranı 8.03 inch Amoled Ana Ekran 1600 cd/m² (nit) Parlaklık (Maks) |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Ekran/Gövde Oranı | 83.9 % |
| Batarya Kapasitesi | 4800 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 120 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (120W) |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Değişir Batarya | Yok |
| Batarya Özellikleri | Çift Hücreli Batarya |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Flicker Sensör Zeiss Tessar T* Kaplama Carl Zeiss Mercek HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Lazer Otomatik Odaklama (Laser Auto Focus-LDAF) Panorama Otomatik Odaklama Sony Exmor Sensör (IMX866) Zamanlayıc |
| Flaş | 3 LED Çift Tonlu |
| Diyafram Açıklığı | F1.75 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.49 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 2160p @ 30fps 2160p @ 60fps 4320p @ 30fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 12 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.0 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Otomatik Odaklama Ekstra Geniş Açı (108°) Sony Exmor Sensör (IMX663) |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.45 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 (SM8550-AB) |
| CPU Frekansı | 3.2 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.2 GHz ARM Cortex-X3 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 2x 2.8 GHz ARM Cortex-A710 2x 2.8 GHz ARM Cortex-A715 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 3x 2.0 GHz ARM Cortex-A510 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno (Snapdragon 8 Gen 2) |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5X |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 4.0 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 256/512GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 161.29 mm |
| En | 73.42 mm |
| Kalınlık | 13.2 mm |
| Ağırlık | 278.5 Gram |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Alüminyum |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 (T) |
| Kullanıcı Arayüzü | OriginOS |
| Lansman Arayüz Versiyonu | OriginOS 3 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi Display 2X MIMO MU-MIMO MIMO Wi-Fi Direct Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC aptX AptX Adaptive aptX HD LDAC SBC |
| Navigasyon Özellikleri | GPS A-GPS BDS GLONASS Galileo QZSS Dual-Frequency GPS GPS (L1 + L5) Galileo (E1 + E5a) QZSS (L1 + L5) BeiDou (B1I + B1B + B1C + B2a) |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü Hall Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Gürültü Önleyici 3 Mikrofon Hi-Res Audio Sertifikası Hızlı Bildirim Tuşu (Alert Slider) Hızlı Kablosuz Şarj Etme (10W) Kablosuz Hi-Fi Ses Kablosuz Şarj ile Başka Cihazları Şarj Edebilme Karanlık Mod (Dark Mode) Sanal RAM Artırma (4GB) USB OTG ile Başka cihazları Şarj Edebilme Vapor-Chamber Soğutma Yüksek Kaliteli (Hi-Fi) Ses Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Duyurulma Tarihi | 2023, Nisan |
| Seri | Vivo X |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| GPU Frekansı | 680 MHz |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde Ultrasonic Sensör |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Radyo | Yok |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Bildirim Işığı (LED) | Yok |
| Şarj Süresi (Üretici Verisi) | 26 Dakika |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 12 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F1.98 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Portre Çekim Sony Exmor Sensör (IMX663) 1/2.93 Sensör Boyutu 47mm |
| İkinci Ekran (Arka) | Var |
| İkinci Ekran Boyutu | 8.03 İnç |
| İkinci Ekran Çözünürlüğü | 1916x2160 Pixel |
| İkinci Ekran Özellikleri | AMOLED Dolby Vision Ekran İçinde Ön Kamera HDR HDR10+ Katlanabilir (Foldable) Low-Temperature Polycrystalline Oxide (LTPO) 4:3.55 Ekran Oranı 8.000.000:1 Kontrast Oranı 120 Hz Ekran Yenileme Hızı 1800 cd/m² (nit) Parlaklık (Maks.) |
| Kablosuz Şarj Özellikleri | Kablosuz Hızlı Şarj Kablosuz Hızlı Şarj (50W) |
| Ağırlık Seçenekleri | 279.5 (Siyah) Gram |
| İkinci Ekran Yoğunluğu | 360 PPI |
| Kalınlık (En İnce Noktada) | 5.95 mm |
| Kalınlık (Katlanmış Durumda) | 13.2 mm |
| Boy (Katlanmış/Açılmış) | 161.29 mm |
| En (Katlanmış/Açılmış Durumda) | 143.43 mm |
| İkinci Ön Kamera | Var |
| İkinci Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| İkinci Ön Kamera Diyafram | F2.45 |