ÜRÜN
PUANI
PUANI
57
Vivo X Fold
Ekran Boyutu
6.53 İnç
Batarya Kapasitesi
4600 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.75
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Mavi |
| Ekran Boyutu | 6.53 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2520 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 420 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 21:9 |
| Ekran Alanı | 99.36 cm² |
| Ekran Özellikleri | Katlanabilir (Foldable) Multi Touch Sürekli Açık Ekran (Always-on Display) Ekran İçinde Ön Kamera 8.03 inch Amoled Ana Ekran |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Ekran/Gövde Oranı | 82.35 % |
| Batarya Kapasitesi | 4600 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 66 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (66W) |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Değişir Batarya | Yok |
| Batarya Özellikleri | Çift Hücreli Batarya |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Color temperature sensor Zeiss Tessar T* Kaplama Carl Zeiss Mercek HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Lazer Otomatik Odaklama (Laser Auto Focus-LDAF) Panorama Otomatik Odaklama Zamanlayıcı |
| Flaş | 3 LED Çift Tonlu |
| Diyafram Açıklığı | F1.75 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.57 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 2160p @ 30fps 2160p @ 60fps 4320p @ 30fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 48 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Otomatik Odaklama Ekstra Geniş Açı (114°) |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.45 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 (SM8450) |
| CPU Frekansı | 3.0 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.0 GHz ARM Cortex-X2 (Kryo) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.5 GHz ARM Cortex-A710 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A510 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5 |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 256/512GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 162.01 mm |
| En | 74.47 mm |
| Kalınlık | 7.4 mm |
| Ağırlık | 311 Gram |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Alüminyum |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 (S) |
| Kullanıcı Arayüzü | OriginOS |
| Lansman Arayüz Versiyonu | OriginOS Ocean |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi Display 2X MIMO MU-MIMO MIMO Wi-Fi Direct Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC aptX aptX HD LDAC SBC |
| Kızılötesi | Var |
| Navigasyon Özellikleri | GPS BDS GLONASS Galileo |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü Barometre |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Hi-Res Audio Sertifikası Hızlı Bildirim Tuşu (Alert Slider) Hızlı Kablosuz Şarj Etme (10W) Kablosuz Şarj ile Başka Cihazları Şarj Edebilme Karanlık Mod (Dark Mode) Sanal RAM Artırma (4GB) USB OTG ile Başka cihazları Şarj Edebilme Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) DisplayPort |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Duyurulma Tarihi | 2022, Nisan |
| Seri | Vivo X |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| GPU Frekansı | 818 MHz |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| USB Versiyonu | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) |
| Radyo | Yok |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Bildirim Işığı (LED) | Yok |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F3.4 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Periscope Zoom Telephoto Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) Otomatik Odaklama Optik Zoom (5x) 60x Dijital Zoom |
| İkinci Ekran (Arka) | Var |
| İkinci Ekran Boyutu | 8.03 İnç |
| İkinci Ekran Çözünürlüğü | 1916x2160 Pixel |
| İkinci Ekran Özellikleri | AMOLED Ekran İçinde Ön Kamera HDR HDR10+ Katlanabilir (Foldable) 4:3.55 Ekran Oranı 120 Hz Ekran Yenileme Hızı |
| Kablosuz Şarj Özellikleri | Kablosuz Hızlı Şarj Kablosuz Hızlı Şarj (50W) |
| İkinci Ekran Yoğunluğu | 360 PPI |
| 4. Arka Kamera | Var |
| 4. Arka Kamera Çözünürlüğü | 12 MP |
| 4. Arka Kamera Diyafram | F1.98 |
| 4. Arka Kamera Özellikleri | Otomatik Odaklama (AF) Portre Çekim 47mm |
| Kalınlık (En İnce Noktada) | 6.28 mm |
| Kalınlık (Katlanmış Durumda) | 14.91 mm |
| Boy (Katlanmış/Açılmış) | 162.01 mm |
| En (Katlanmış/Açılmış Durumda) | 144.87 mm |
| İkinci Ön Kamera | Var |
| İkinci Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| İkinci Ön Kamera Diyafram | F2.45 |