ÜRÜN
PUANI
PUANI
58
Vivo S20 Pro
Ekran Boyutu
6.67 İnç
Batarya Kapasitesi
5500 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.88
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Altın Mor |
| Ekran Boyutu | 6.67 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1260x2800 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 460 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| Ekran Alanı | 107.16 cm² |
| Ekran Özellikleri | HDR Multi Touch Çerçevesiz Tasarım Sürekli Açık Ekran (Always-on Display) DCI-P3 100% Eğimli Ekran (3D) Ekran İçinde Ön Kamera 8.000.000:1 Kontrast Oranı 10bit Renk Derinliği 105% NTSC 300 Hz Dokunma Tepki Hızı 1600 cd/m² (nit) Parlaklık (HBM) 2000 Hz Ins |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Ekran/Gövde Oranı | 88.93 % |
| Batarya Kapasitesi | 5500 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 90 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (90W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Flicker Sensör HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Panorama Otomatik Odaklama Sony IMX921 Sensör |
| Flaş | LED (Halka) Renk Sıcaklığı Ayarlanabilir |
| Diyafram Açıklığı | F1.88 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.56 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.05 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.0 |
| Ön Kamera Özellikleri | Otomatik Odaklama Portre Modu Dijital görüntü sabitleyici (EIS) 90° Açılı |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Dimensity 9300+ |
| CPU Frekansı | 3.4 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.4 GHz ARM Cortex-X4 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.85 GHz ARM Cortex-X4 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A720 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Immortalis-G720 MC12 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5 |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 12/16GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 256/512GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 160.56 mm |
| En | 75.05 mm |
| Kalınlık | 7.5 mm |
| Ağırlık | 194.3 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 (V) |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi Display 2X MIMO MU-MIMO MIMO Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC aptX aptX HD LDAC LHDC LHDC 5.0 SBC |
| Kızılötesi | Var |
| Navigasyon Özellikleri | GPS A-GPS BDS GLONASS Galileo QZSS GPS (L1 + L5) Galileo (E1 + E5a) BeiDou (B1I + B1C + B2a) |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Vapor-Chamber Soğutma Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Duyurulma Tarihi | 2024, Kasım |
| Seri | Vivo S |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.55 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Telephoto Makro (Macro) Çekim Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) Optik Zoom (3x) Sony IMX882 Sensör 100x Dijital Zoom |