ÜRÜN
PUANI
PUANI
47
Vivo NEX 3
Ekran Boyutu
6.89 İnç
Batarya Kapasitesi
4500 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.8
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz |
| Ekran Boyutu | 6.89 İnç |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2256 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 363 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ekran Alanı | 119.28 cm² |
| Ekran Özellikleri | Çentiksiz Tam Ekran Tasarım Multi Touch Çerçevesiz Tasarım Eğimli Ekran (3D) |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Ekran/Gövde Oranı | 93.56 % |
| Batarya Kapasitesi | 4500 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 44 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (44W) Vivo Super FlashCharge (44W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 64 MP |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) HDR Panorama Otomatik Odaklama |
| Flaş | LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.8 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.7 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video Kayıt Özellikleri | Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 13 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Ekstra Geniş Açı (117°) |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.09 |
| Ön Kamera Özellikleri | Ön Kamera için LED Flaş Pop-Up Açılma HDR |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 855+ (SM8150-AC) |
| CPU Frekansı | 2.96 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 2.96 GHz ARM Cortex-A76 (Kryo 485) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.42 GHZ ARM Cortex-A76 (Kryo 485) |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 640 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 7 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.0 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Boy | 167.44 mm |
| En | 76.14 mm |
| Kalınlık | 9.4 mm |
| Ağırlık | 217.3 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Yok |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0 (Pie) |
| Kullanıcı Arayüzü | FunTouch OS |
| Lansman Arayüz Versiyonu | Funtouch OS 9.1 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Navigasyon Özellikleri | GPS A-GPS BDS GLONASS Galileo |
| Ses Çıkışı | 3.5 mm |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | AK4377A Ses Çipi Karanlık Mod (Dark Mode) Yüksek Kaliteli (Hi-Fi) Ses |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| Duyurulma Tarihi | 2019, Eylül |
| Seri | Vivo NEX |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| GPU Frekansı | 672 MHz |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| 2G Frekansları | 850 MHz 900 MHz 1800 MHz 1900 MHz |
| 3G Frekansları | 850 (band 5) MHz 900 (band 8) MHz 1700 (band 4) MHz 1900 (band 2) MHz 2100 (band 1) MHz |
| 4G Frekansları | 700 (band 12) MHz 700 (band 17) MHz 700 (band 28) MHz 800 (band 18) MHz 800 (band 19) MHz 800 (band 20) MHz 850 (band 26) MHz 850 (band 5) MHz 900 (band 8) MHz 1700/2100 (band 4) MHz 1800 (band 3) MHz 1900 (band 2) MHz 2100 (band 1) MHz 2600 (band 7) MHz |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 13 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.48 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Telephoto |