ÜRÜN
PUANI
PUANI
49
Vivo iQOO 7 (Çin)
Ekran Boyutu
6.62 İnç
Batarya Kapasitesi
4000 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.79
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Mavi |
| Ekran Boyutu | 6.62 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2400 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 398 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| Ekran Alanı | 105.21 cm² |
| Ekran Özellikleri | HDR HDR10+ HDR10 Multi Touch Çerçevesiz Tasarım Ekran İçinde Ön Kamera 6.000.000:1 Kontrast Oranı 105% NTSC |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Ekran/Gövde Oranı | 85.57 % |
| Batarya Kapasitesi | 4000 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 120 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | USB PD (Power Delivery) Hızlı Şarj (120W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 48 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) HDR Panorama Otomatik Odaklama Makro (Macro) Çekim (2.5 cm) |
| Flaş | 2 LED Çift Tonlu |
| Diyafram Açıklığı | F1.79 |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video Kayıt Özellikleri | Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 13 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Makro (Macro) Çekim Ekstra Geniş Açı (120°) |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.0 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 888 (SM8350) |
| CPU Frekansı | 2.84 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 2.84 GHz ARM Cortex-X1 (Kryo 680) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.42 GHz ARM Cortex-A78 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 660 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 5 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5 |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 8/12GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 128/256GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 162.2 mm |
| En | 75.8 mm |
| Kalınlık | 8.7 mm |
| Ağırlık | 209.5 Gram |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 (R) |
| Kullanıcı Arayüzü | OriginOS |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC aptX aptX HD LDAC SBC |
| Kızılötesi | Yok |
| Navigasyon Özellikleri | GPS A-GPS BDS Galileo |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | HWA (Hi-Res Wireless Audio) Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Duyurulma Tarihi | 2021, Ocak |
| Durum | Yalnızca Çin Pazarı İçin |
| GPU Frekansı | 840 MHz |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 13 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.46 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Telephoto Optik Zoom (2x) 20x Dijital Zoom 50mm |
| Konuşma Süresi (4G) | 15.6 Saat |
| Bekleme Süresi (4G) | 326 Saat |
| Diğer Adları | iQOO 7 Legend |