ÜRÜN
PUANI
PUANI
66
Vivo iQOO 15
Ekran Boyutu
6.85 İnç
Batarya Kapasitesi
7000 mAh
Hızlı Şarj
Var
Diyafram Açıklığı
F1.88
İkinci Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Ekran Boyutu | 6.85 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1440x3168 (QHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | QHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 508 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 19.8:9 |
| Ekran Alanı | 113.79 cm² |
| Ekran Özellikleri | Dolby Vision HDR Çizilmeye Dirençli Cam Multi Touch Çerçevesiz Tasarım Ekran İçinde Ön Kamera 10bit Renk Derinliği 118% NTSC 360 Hz Screen Touch Response 1000 cd/m² (nit) Parlaklık 2600 cd/m² (nit) Parlaklık (HBM) 3200 Hz Instant Touch Sampling Rate 6000 |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Ekran/Gövde Oranı | 90.54 % |
| Batarya Kapasitesi | 7000 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 100 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | USB PD (Power Delivery) Hızlı Şarj (100W) Programmable Power Supply (PPS) |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Değişir Batarya | Yok |
| Batarya Özellikleri | Bypass Charge Semi-Solid-State Battery Technology Silicon-carbon |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Flicker Sensör HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Panorama Otomatik Odaklama Dahili QR Kod Okuyucu Sony IMX921 Sensör Zamanlayıcı |
| Flaş | LED |
| Diyafram Açıklığı | F1.88 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.56 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.05 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı Dijital görüntü sabitleyici (EIS) 1/2.76 Sensör Boyutu |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.2 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu Video Kayıtta Portre Modu HDR Sanal Flaş Gesture Shot Time-lapse (Hyperlapse) Zamanlayıcı (self-timer) 90° Açılı |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| CPU Frekansı | 4.6 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 4.6 GHz |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 3.62 GHz |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 840 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 3 nm |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5X Ultra |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 4.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 12/16GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 256/512/1TB Depolama seçeneği var |
| Boy | 163.65 mm |
| En | 76.8 mm |
| Kalınlık | 8.28 mm |
| Ağırlık | 221 Gram |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Cam |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 16 (B) |
| Kullanıcı Arayüzü | OriginOS |
| Lansman Arayüz Versiyonu | OriginOS 6 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Wi-Fi Özellikleri | 3 Band (2.4/5/6GHz) Dual-Band (5GHz) VoWiFi (Wi-Fi Araması) 2X MIMO MU-MIMO MIMO Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 6.0 |
| Kızılötesi | Var |
| Navigasyon Özellikleri | GPS BDS GLONASS Galileo QZSS |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX9 |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP6X |
| Sensörler | İvmeölçer Jiroskop Yakınlık Sensörü Pusula Ortam Işığı Sensörü Hall Sensörü Ortam Işığı Sensörü (Arka) |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Ekran Yansıtma (Screen Mirroring) Karanlık Mod (Dark Mode) Sanal RAM Artırma (16GB) Vapor-Chamber Soğutma Yüz Tanımlama |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Kasım |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion (Li-Ion) |
| GPU Frekansı | 1200 MHz |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde Ultrasonic Sensör |
| USB Versiyonu | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) |
| Radyo | Yok |
| Oyun | 10.5 Saat |
| Video Oynatma | 32.6 Saat |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.65 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Telephoto Otomatik Odaklama Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Optik Zoom (3x) Sony IMX882 Sensör 1/1.95" Sensör Boyutu 100x Dijital Zoom |
| Kablosuz Şarj Özellikleri | Kablosuz Hızlı Şarj Kablosuz Hızlı Şarj (40W) |