ÜRÜN
PUANI
PUANI
48
Tecno Spark 40 Pro+ (KM7)
Ekran Boyutu
6.78 İnç
Batarya Kapasitesi
5200 mAh
Hızlı Şarj
Var
Bellek (RAM)
8 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Mavi Titanyum Yeşil |
| Ekran Boyutu | 6.78 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1224x2720 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 440 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| Ekran Alanı | 110.58 cm² |
| Ekran Özellikleri | Multi Touch Çerçevesiz Tasarım Eğimli Ekran (3D) Ekran İçinde Ön Kamera |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| Ekran/Gövde Oranı | 89.01 % |
| Batarya Kapasitesi | 5200 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks) | 45 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (45W) |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Değişir Batarya | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Yok |
| Kamera Özellikleri | Phase Detect Auto-Focus (PDAF) HDR Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama Panorama Otomatik Odaklama Dahili QR Kod Okuyucu Zamanlayıcı |
| Flaş | 2 LED |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1440p (Quad HD) 2K |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps 1440p @ 30fps |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 13 MP |
| Ön Kamera Özellikleri | Ön Kamera için LED Flaş Portre Modu Ön Kamera için Dual-LED Flaş |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Helio G200 |
| CPU Frekansı | 2.2 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.2 GHz ARM Cortex-A76 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G57 MC2 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 128/256GB Depolama seçeneği var |
| Boy | 163.9 mm |
| En | 75.8 mm |
| Kalınlık | 6.49 mm |
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Yok |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 (V) |
| Kullanıcı Arayüzü | HiOS |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| Kızılötesi | Var |
| Navigasyon Özellikleri | GPS |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX4 |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP6X |
| Sensörler | Jiroskop |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Dolby Atmos Kablosuz Şarj Etme (5W) Kablosuz Şarj ile Başka Cihazları Şarj Edebilme Sanal RAM Artırma (8GB) Yüz Tanımlama 2.0 mt Yükseklikten Düşmeye Dirençli |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Haziran |
| Seri | Tecno Spark |
| Durum | Henüz Ülkemizde Satışı Yok |
| GPU Frekansı | 1100 MHz |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo Çift Hoparlör |
| Görüntülü Konuşma Uygulaması | Var |
| Parmak İzi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass |
| Bildirim Işığı (LED) | Yok |
| Çift Hat Özelliği | 3 Slot (SIM1+SIM2+MicroSD) |
| Geekbench 6 Single Core | 735 Puan |
| Geekbench 6 Multi Core | 1.995 Puan |
| Alt Seri | Tecno Spark 40 |
| Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi | 1 TB |
| Kablosuz Şarj Özellikleri | Kablosuz Hızlı Şarj Kablosuz Hızlı Şarj (30W) |